Obec Červená Hora
ObecČervená Hora

Přátelské posezení pro dříve narozené

Přátelské posezení pro dříve narozené

" Přátelské posezení pro dříve narozené", které se uskutečnilo v sobotu 1.11.2014

V sobotu 1. 11. 2014  se v naší obci uskutečnilo " PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ PRO DŘÍVE NAROZENÉ ".

Po přivítání Karlem Bergerem všechny přítomné přišly potěšit svým vystoupením děti z místní mateřské školy se svými učitelkami.  Poté našim dříve narozeným k tanci i poslechu hrál a zpíval pan MgA Jan Holek. Všichni se také zúčastnili  hudební soutěže, za kterou byli odměněni malými cenami. Následovalo již tradiční promítání z akcí, které se uskutečnily v naší obci od minulélo posezení. Každý si také z této akce domů odnesl obrázek, který vytvořily členky kulturní komise.

Věřím, že se letošní posezení všem líbilo, a už teď se těší na to příští.

Datum vložení: 23. 11. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2014 0:00
Autor: Správce Webu

Volný čas

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas

Překladač

Translate

  • 1. zmínka 1253

  • 200 obyvatel

  • Hrad Červená Hora

  • Mateřská škola

  • Restaurace U Kapličky

  • SDH

nahoru